categorii forum

- revistă de scrieri şi opinii literare, nr. nr. 2 (18)/2018 - ianuarie; - ISSN 2458-0198 – ISSN-L 2458-0198; Fondată la Constanţa, noiembrie 2015; REDACŢIA REVISTEI: Director-fondator: Lenuş Lungu; Redactor-şef: Gabriela Mimi Boroianu; Redactor: Costel Avrămescu; Tehnoredactor: Ioan Muntean; Corectori: Gabriela Mimi Boroianu, Ioan Muntean; Redactori: Lenuş Lungu, Gabriela Mimi Boroianu, Ioan Muntean, Costel Avrămescu; Grafică, coperţi, ilustrare: Ioan Muntean – prelucrare foto web.

Trebuie să fii membru al Cronopedia ​​pentru a adăuga comentarii!

Înscrieți-vă Cronopedia

Voturi 0
Trimiteți-mi un e-mail când oamenii răspund –

Răspunsuri

  • Tocmai am primit coletul cu Cronos nr.2 şi Taifas nr.2.

    Mulţumesc.

  • Tuturor, felicitari!

  • FELICITĂRI tuturor pentru munca depusă. În aceste vremuri de restrişte oamenii de cultură sunt adevăraţi eroi naţionali. Fără exagerare.

  • Azi am expediat revistele către destinatari. Îi rog să confirme fiecare primirea lor.

  • Au sosit de la tipografie revistele Taifas nr. 2 şi Cronos nr. 2 pe 2018 (încă de joi). Până vineri mai aştept comenzi (eventuale) pentru revistele rămase în stoc (5 Taifas şi 5 Cronos)...

    1939512248?profile=RESIZE_1024x1024

  • Dragi cititori,

    Azi am primit un pachet 3 in 1: 2 reviste Cronos şi 1 revistă Taifas literar au sosit de la tipografie!

    Până vineri, 9 martie mai aveţi timp pentru a vă comanda exemplarele dorite!

    qqlp8xw30n0nnelzg.jpg

  • Autori în sumar:

    AGAFIA DRĂGAN 6, ANA-CRISTINA POPESCU 38, AUREL CONŢU 21, AURELIA ALBATROS 15, CARMEN DRUŢU ONICA 5, CEPEHA I. MIHAI 23, CONSTANTIN MÎNDRUŢĂ 18, CONSTANTIN STANA 44, 48, COSTEL  ZĂGAN 19, DAN LUPESCU 41, DANDU BRIEL 28, GABRIELA MIMI BOROIANU 8, IOAN MUNTEAN 3, 20, LENUŞ LUNGU 13, MARIA GIURGIU 26, MARIA-ILEANA TĂNASE 11, MIHAI ȘTEFAN ARSENE 17, NICOLAE VĂLĂREANU SÂRBU 9, NICOLETA MIJA 39, NICU DOFTOREANU 16, OVIDIU DINICA 14, PAUL ROTARU 10, RADU BOTIȘ 43, ROMAN T. FLORIN 34, SILVIA GIURGIU 36, VLAD BADRAJAN 12, ZADIC IOANA 7

    * cei scrişi cu litere îngroşate au comandat revista tipărită!

Acest răspuns a fost șters.

Topics by Tags

Monthly Archives

-->