categorii forum

Taifas literar - revistă de scrieri şi opinii literare nr. 3/2016, ianuarie; - ISSN 2458-0198 – ISSN-L 2458-0198; Fondată la Constanţa, noiembrie 2015; REDACŢIA REVISTEI: Director-fondator: Lenuş Lungu; Redactor-şef: Gabriela Mimi Boroianu; Tehnoredactor: Ioan Muntean; Corectori: Gabriela Mimi Boroianu, Ioan Muntean; Redactori: Mihail Toma, Dănuţ Deşliu, Mariana Didu; Grafică, coperţi, ilustrare: Ioan Muntean – prelucrare foto web.

Trebuie să fii membru al Cronopedia ​​pentru a adăuga comentarii!

Înscrieți-vă Cronopedia

Voturi 0
Trimiteți-mi un e-mail când oamenii răspund –

Răspunsuri

  • Felicitări realizatorilor!

    Îmi propun sa colaborez la numerele viitoare.

  • Felicitări echipei!
    Felicitări tuturor colaboratorilor!
    • Fără tine nimic nu era posibil! Tu ne-ai dat șansa de a crea ceva atât de frumos!
  • Felicitări! Echipa s-a întrecut pe sine însăşi!

  • Mulțumesc din suflet întregului colectiv al redacției și felicitări! E o revistă cu scrieri frumoase, felicitări colaboratorilor !

    Sunt onorată și încă o dată FELICITARI! 

  • E, cu siguranţă, o revistă de un înalt nivel calitativ. Vă mulţumesc, stimaţi redactori, pentru munca (deloc uşoară) pe care aţi depus-o, precum şi pentru faptul că aţi găsit de cuviinţă să-mi publicaţi două poezii şi un articol la care am muncit şi eu, la rândul meu, destul de mult. Sunt, desigur, onorat. Îi felicit totodată şi pe ceilalţi autori. Nu-mi rămâne decât să urez Taifasului literar: La cât mai mulţi cititori! Promit că o să încerc să mă menţin, pe viitor, la nivelul de exigenţă al colectivului de redacţie. Doamne ajută!

     

    • Vă mulțumesc din suflet pentru apreciere și frumoase cuvinte de laudă. Ne bucurăm să avem între filele acestei reviste materiale de o înaltă calitate literară și mai ales ne bucurăm și suntem onorați să vă avem colaborator! Cu aleasă prețuire, Mimi Boroianu!
  • Foarte frumos, felicitări tuturor celor care au participat la acest minunat proiect!

Acest răspuns a fost șters.

Topics by Tags

Monthly Archives

-->