categorii forum

Revista Cronos nr. 11 (32), noiembrie 2016  - azuriu de octombrie. Revista Cronos, Peniţa de aur, Izvor de cultură - revistă de cultură, fondată la Constanța, martie 2013, Anul III, serie nouă. ISSN 2286 – 1963. ISSN-L 2286 – 1963.

Trebuie să fii membru al Cronopedia ​​pentru a adăuga comentarii!

Înscrieți-vă Cronopedia

Voturi 0
Trimiteți-mi un e-mail când oamenii răspund –

Răspunsuri

  • Revista Cronos32 a plecat ieri spre destinatarii care au comandat-o - luni sau marţi vor ajunge la destinaţie. Rog să confirmaţi primirile, mulţumesc.

  • Revista Cronos nr. 32 a apărut în formatul tipărit. Pentru achiziţei trimiteţi mesaj pe mesageria privată sau pe adresa de mail fabulatortemporis@gmail.com.

    1939501777?profile=RESIZE_1024x1024

  • Minunata, am rasfoit-o cu drag...sincere felicitari!!!!!

  • Felicitări colaboratorilor și realizatorilor revistei! 

  • Sunt mândră că fac parte din colectivul redacțional al acestui site, mă mândresc cu revistele de parcă ar fi copiii mei! E un lucru extraordinar să știi că ai avut și tu umila ta contribuție la realizarea unui lucru atât de minunat și de valoros!
    Mulțumesc Lenuș Lungu pentru încrederea și aprecierea ta, mulțumesc domnule Ioan Muntean pentru sprijinul și îndrunarea dumneavoastră fără care nu m-aș fi descurcat!
  • Felicitări!

  • Felicitari!
  • Materiale valoroase, ca de obicei. 

    (M-am distrat copios la rubrica semnată de Dl Ioan Muntean: Bine potrivite...)

    Felicitări tuturor autorilor, complicilor şi instigatorilor!

    Cu respect,

  • Felicitări tuturor autorilor care au colaborat la apariția acestei reviste!
  • Felicitări tuturor care au contribuit la realizarea acestui număr de revistă!

Acest răspuns a fost șters.

Topics by Tags

Monthly Archives

-->