categorii forum

Revista Cronos nr. 12 (33), decembrie 2016  - albastru pagoda de decembrie. Revista Cronos, Peniţa de aur, Izvor de cultură - revistă de cultură, fondată la Constanța, martie 2013, Anul III, serie nouă. ISSN 2286 – 1963. ISSN-L 2286 – 1963.

Trebuie să fii membru al Cronopedia ​​pentru a adăuga comentarii!

Înscrieți-vă Cronopedia

Voturi 0
Trimiteți-mi un e-mail când oamenii răspund –

Răspunsuri

  • Ieri au plecat plicurile cu reviste către destinatari. Îi rog pe aceştia să confirme primirea lor...

  • Mă simt bucuros să fiu prezent în revista de faţă! :)

    Nu mă aşteptam la o asemenea surpriză!

  • Felicitări! Frumos!

    • Felicitări și ție Camelia! Ești unul dintre coautori! Privește la pagina 21!
      • Știu, Mimi, am văzut! :-) Mulțumesc mult! Am vorbit deja cu domnul Muntean despre comandă! Te pup cu drag!

  • A sosit revista tipărită!!!
    Felicitări tuturor!
  • A apărut revista tipărită!

    Până marţi aşteptăm ultimele comenzi şi trimiterea adreselor pentru expedierea revistelor!

    18901691_10209660979736249_2109930331_o.jpg?oh=05509594af5fa647d84190d705c1674b&oe=59339169

  • Stimată doamnă Gabriela,

    Aveți perfectă dreptate, şi la "Negru pe alb" ne confruntăm cu acelaşi gen de probleme.

    În ceea ce mă priveşte, chiar dacă uneori am reacţii întârziate, cred şi sper că mă simţiţi mereu alături de Domniile voastre (mă refer la toţi redactorii Cronopedia, Taifas literar şi Cronos).

    Aş vrea din tot sufletul să fiu mai activ pe site, însă meseria de procuror e foarte solicitantă din punct de vedere al efortului intelectual şi al timpului fizic. Nu-i o scuză, e o explicaţie.

    În orice caz, vă îndemn să continuaţi: niciun efort nu rămâne nerăsplătit.

    Doamne ajută! 

  • Ar fi, întradevăr!
    Ce mă doare cel mai mult este că din membrii de pe site nimeni nu a lăsat un semn, aici, că ar fi văzut măcar că am publicat revista... Ce să mai comentăm de comenzi.
  • Ar fi frumos ca şi la vânzări să avem o astefel de statistică în 24 de ore!...

    1939504986?profile=RESIZE_1024x1024

Acest răspuns a fost șters.

Topics by Tags

Monthly Archives

-->