categorii forum

...

Revista Cronos nr. 2 (37), februarie 2018. Revista Cronos - izvor de cultură, peniţa de aur - revistă de cultură, fondată la Constanța, martie 2013, Anul IV, serie nouă. ISSN 2286 – 1963. ISSN-L 2286 – 1963.

Trebuie să fii membru al Cronopedia ​​pentru a adăuga comentarii!

Înscrieți-vă Cronopedia

Voturi 0
Trimiteți-mi un e-mail când oamenii răspund –

Răspunsuri

  • Azi am expediat revistele către destinatari. Îi rog să confirme fiecare primirea lor.

    • Multumim frumos.

      Sanatate si bucurii!

  • Au sosit de la tipografie revistele Taifas nr. 2 şi Cronos nr. 2 pe 2018 (încă de joi). Până vineri mai aştept comenzi (eventuale) pentru revistele rămase în stoc (5 Taifas şi 5 Cronos)...

    1939512248?profile=RESIZE_1024x1024

  • Felicitari!

  • Felicitari pentru editarea revistei. Doresc un abonament. Cat pot de repede voi depune banii la banca.

    • Am depus la banca 60 lei pentru un abonament la revista Cronos.

      O seara placuta!

  • Autori în sumar:

    ANIŞOARA IORDACHE 19

    ANNA BLUR (BLUROFFIVES) 40

    AUREL CONȚU 51

    AURELIA ALBATROS 15

    BORIS IOACHIM 64

    CARMEN MELANIA MUNTEANU 11

    CONSTANTIN MÎNDRUŢĂ 17, 56

    DANDU BRIEL 32

    GABRIELA MIMI BOROIANU 18

    GEORGE GEORGESCU 5

    LENUŞ LUNGU 21

    LILI CRĂCIUN 59

    MARIA GIURGIU 37

    NICOLAE VASILE 3, 53

    NICOLETA MIJA 16

    NICU DOFTOREANU 20

    PÂRLEA GHEORGHE 49

    PUIU RĂDUCAN 57

    ROMAN T. FLORIN 14

    SILVIA GIURGIU 25

    SPIRIDON RÂMNICEANU 27

    VOICHIŢA TULCAN MACOVEI 46

    Apare şi în format tipărit.

    Cei cu scris îngoşat au comandat şi plătit deja revista!

  • 1939511968?profile=original

  • Ca de obicei, o realizare frumoasă. Felicitări, Redacției și autorilor incluși în revistă!

    Sunt onorat să-mi aflu în ediție și un text care îmi aparține. Presupunând că veți tipări revista, îmi asum achiziționarea ei. O voi face însă prin serviciul poștal, eu având domiciliul într-un sat, la circa 30km de sediile băncilor. 

    • Mulţumim pentru aprecierile dv. domnule Pârlea.

      Revista va fi tipărită. În consecinţă eu am să vă trimit pe mesagerie adresa poştală unde să trimiteţi contravaloarea exemplarelor comandate, iar dv. îmi veţi comunica adresa de destinaţie.

      Puteţi plăti pe număr de exemplare, sau prin abonament de 50 lei, caz în care veţi primi 5 exemplare din 5 numere consecutive, plus 1 exemplat gratui din ultimul număr tipărit. În cele 5 exemplare cu abonament vă veţi regăsi cu cel puţin 1 pagină cu texte ale căror autor sunteţi.

Acest răspuns a fost șters.

Topics by Tags

Monthly Archives

-->