categorii forum

Revista Cronos nr. 4 (25), aprilie 2016 - magnolii în roşu cayenne de april. Revista Cronos - revistă de cultură, fondată la Constanța, martie 2013, Anul II, serie nouă, nr. 4 (25), aprilie 2016. ISSN 2286 – 1963. ISSN-L 2286 – 1963.

NOTĂ: tipărirea revistei este posibilă dacă până la sfâşitul lunii mai 2016 se cumulează comenzi pentru 60 exemplare (achitate în contul specificat, comunicate pe adresele de email munteanioan@gmail.comizvordecultura@yahoo.com sau boroianugabriela@gmail.com, pe mesageria privată a site-ului sau în comentarii la această postare (comunicarea adresei de expediţie vă rog să o faceţi pe mail).

Preţul uni exemplar 15 lei, la care se adaugă 5 lei taxă de expediţie pentru fiecare grup de câte maxim 3 reviste.

Sumele se depun în contul:

CONT BRD

titular: MUNTEAN IOAN

RO85BRDE080SV07441040800

cu menţiunea la detalii. "nume prenume solicitant, Cronos 4 (25), nr. exemplare);

sau se trimit prin mandat poştal sau Western Union (adresa se comunică individual).

În caz de netipărire, sumele depuse se returnează la cerere sau se reportează pentru următoarele numere ale revistei.

Trebuie să fii membru al Cronopedia ​​pentru a adăuga comentarii!

Înscrieți-vă Cronopedia

Voturi 0
Trimiteți-mi un e-mail când oamenii răspund –

Răspunsuri

  • FELICITĂRI TUTUROR!

    ( am achitat în contul BRD -pt 3 reviste) 

  • Felicitări echipei redacționale cu care mă mândresc...Am alături oameni minunați!
    Felicitări autorilor cărora le mulțumesc!
  • Este minunat tot ce realizaţi şi vă felicit din tot sufletul. Săptămâna viitoare voi trimite banii pentru trei exemplare. Mulţumesc.

  • Felicitări tuturor colaboratorilor noștri ale caror articole dau viață paginilor acestei reviste!
Acest răspuns a fost șters.

Topics by Tags

Monthly Archives

-->