categorii forum

Taifas literar - revistă de scrieri şi opinii literare nr. nr. 1 (17)/2018 - ianuarie; - ISSN 2458-0198 – ISSN-L 2458-0198; Fondată la Constanţa, noiembrie 2015; REDACŢIA REVISTEI: Director-fondator: Lenuş Lungu; Redactor-şef: Gabriela Mimi Boroianu; Redactor: Costel Avrămescu; Tehnoredactor: Ioan Muntean; Corectori: Gabriela Mimi Boroianu, Ioan Muntean; Redactori: Lenuş Lungu, Gabriela Mimi Boroianu, Ioan Muntean; Grafică, coperţi, ilustrare: Ioan Muntean – prelucrare foto web.

Trebuie să fii membru al Cronopedia ​​pentru a adăuga comentarii!

Înscrieți-vă Cronopedia

Voturi 0
Trimiteți-mi un e-mail când oamenii răspund –

Răspunsuri

  • Felicitari pentru frumoasa realizare!

  • Ieri au fost trimise prin serviciul Pştei Române plicurie cu setul de reviste Cronos 2/2017, Taifas literar nr. 1/2018 şi Cronos nr. 2/2018, către destinatarii care au comandat revistele respective (nr. de prezentare 108 - 118 din 14.03.2018, Of. P  3 Ghişeu 2 Braşov).

    Am rugămintea, de bun simţ, către destinatari de a confirma primirea plicurilor.

  • Dragi cititori,

    Azi am primit un pachet 3 in 1: 2 reviste Cronos şi 1 revistă Taifas literar au sosit de la tipografie!

    Până vineri, 9 martie mai aveţi timp pentru a vă comanda exemplarele dorite!

    qqlp8xw30n0nnelzg.jpg

  • Multumesc! 

  • Sincere felicitări tuturor, truditorilor și coautorilor!

  • Toată stima pentru truditori şi pentru cititori! 

    (Chiar de-ar dispare total cititorii şi abonaţii, nicio faptă bună nu rămâne fără răsplată! Cu siguranţă!)

  • Felicitari pentru stradania depusa! A iesit o revista de exceptie!
  • Frumoasa Realizare Succes in continuare

  • Felicitări întregului grup de ralizare a revistei!

  • Felicitări!

Acest răspuns a fost șters.

Topics by Tags

Monthly Archives

-->