categorii forum

Taifas literar - revistă de scrieri şi opinii literare nr. nr. 1/2017, ianuarie, februarie, martie (15, 16, 17) - culori de iarnă; - ISSN 2458-0198 – ISSN-L 2458-0198; Fondată la Constanţa, noiembrie 2015; REDACŢIA REVISTEI: Director-fondator: Lenuş Lungu; Redactor-şef: Gabriela Mimi Boroianu; Tehnoredactor: Ioan Muntean; Corectori: Gabriela Mimi Boroianu, Ioan Muntean; Redactori: Lenuş Lungu, Gabriela Mimi Boroianu, Ioan Muntean; Grafică, coperţi, ilustrare: Ioan Muntean – prelucrare foto web.

Trebuie să fii membru al Cronopedia ​​pentru a adăuga comentarii!

Înscrieți-vă Cronopedia

Voturi 0
Trimiteți-mi un e-mail când oamenii răspund –

Răspunsuri

  • Felicitari autorilor si colaboratorilor!

  • felicitari  frumoasa surpriza sa ma regasesc in paginile revistei, multumesc

    • vreau si eu un exemplar

  • Poate ar fi cazul să renunțăm... Și nu mă refer doar la tipărire. Nici măcar revista on line nu s-a bucurat de apreciere... În general autorii când sunt publicați într-o revistă au bucuria de a împărtăși cu prietenii linkul publicației unde au apărut, pentru a fi citită și de alții. Noi nu avem nici măcar această satisfacție... Sau, eu știu, să facem un sondaj- poate nu li se pare interesantă revista?! și vor să vină cu sugestii!
  • Poate membrii site-ului nostru nu sunt intetesați de a fi publicați în revistă...
    • Probabil că unii nu sunt interesaţi de apariţia în vreo revistă sau de promovarea oferită de noi. Vom analiza şi politica redacţiilor de includere a autorilor în sumarele revistelor. Azi am expediat cele 9 exemplarte comandate şi plătite.

      În curând voi comunica un nou sistem de publicare a autorilor în reviste şi de comandă a acestora.

  • Stimaţi colaboratori şi cititori ai revistei Taifas literar,

    Până azi am primit comenzi pentru 18 exemplare şi încasat bani pentru 9 exemplare. Cu scuze pentru cei ce au plătit deja mai prelungim termenul de efectuare a comenzilor pâna la 01.09.2017, după care vom expedia exempalrele plătite până la acel moment. În situaţia în care numărul comenzilor nu va fi corespunzător vom sista apariţia revistei tipărite - cu regret şi amărăciune - şi ne vom gândi şi la condițiile a apariţie online.

  • Nu mai reţin dacă am specificat: vreau şi eu 2 exemplare. Mulţumesc!

  • Vreau şi eu un exemplar tipărit, am uitat să specific!

  • Desigur că o voi dori în bibliotecă, alături de celelalte. VB! Smile.gif

Acest răspuns a fost șters.

Topics by Tags

Monthly Archives

-->