categorii forum

Taifas literar - revistă de scrieri şi opinii literare nr. 6/2016, aprilie; - ISSN 2458-0198 – ISSN-L 2458-0198; Fondată la Constanţa, noiembrie 2015; REDACŢIA REVISTEI: Director-fondator: Lenuş Lungu; Redactor-şef: Gabriela Mimi Boroianu; Tehnoredactor: Ioan Muntean; Corectori: Gabriela Mimi Boroianu, Ioan Muntean; Redactori: Mihail Toma, Dănuţ Deşliu, Mariana Didu; Grafică, coperţi, ilustrare: Ioan Muntean – prelucrare foto web.

NOTĂ: tipărirea revistei este posibilă dacă în intervalul 21.04-05.05.2016 se cumulează comenzi pentru 60 exemplare (achitate în contul specificat, comunicate pe adresele de email munteanioan@gmail.com, izvordecultura@gmail.com sau boroianugabriela@gmailcom, pe mesageria privată a site-ului sau în comentarii la această postare; comunicarea adresei de expediţie vă rog să o faceţi pe mail).

Preţul uni exemplar 12 lei, la care se adaugă 5 lei taxă de expediţie pentru fiecare grup de câte maxim 3 reviste.

Sumele se depun în contul:

CONT BRD

titular: MUNTEAN IOAN

RO85BRDE080SV07441040800

cu menţiunea la detalii. "nume prenume solicitant, Taifas literar nr. 6, nr. exemplare);

sau se trimit prin mandat poştal sau Western Union (adresa se comunică individual).

În caz de netipărire, sumele depuse se returnează la cerere sau se reportează pentru următoarele numere ale revistei.

Trebuie să fii membru al Cronopedia ​​pentru a adăuga comentarii!

Înscrieți-vă Cronopedia

Voturi 0
Trimiteți-mi un e-mail când oamenii răspund –

Răspunsuri

  • Un numar de exceptie!

    Felicitari, tuturor, autorilor si truditorilor!

    Daca se va tipari, doresc si eu 2 ( doua ) exemplare.

  • Felicitări şi din partea mea tuturor celor care au participat, în vreun fel sau altul, la acest frumos "Taifas literar".

    Felicitări în mod deosebit colectivului redacţional, căruia îi mulţumesc pentru cele câteva pagini alocate modestelor mele "alcătuiri".

    Îmi doresc, dacă se va ajunge la tipărire, 2 (două) exemplare.

    Doamne ajută!

    Florin T. Roman

  • Felicitări echipei de care sunt mândră!
    Felicitări autorilor!
Acest răspuns a fost șters.

Topics by Tags

Monthly Archives

activităţi recente

Ioan Muntean – Liniştea nopţii prin Cronopedia
Acum 6 ore
Ioan Muntean a postat o postare pe blog în Cronopediada grup
Acum 7 ore
Pop Dorina a apreciat postarea de blog a lui Ioan Muntean Ioan Muntean - Respir (2) în Cronopediada grup
Acum 8 ore
Pop Dorina a comentat la postarea de pe blogul Ioan Muntean Ioan Muntean - Respir (2) în Cronopediada grup
Acum 8 ore
Pop Dorina a apreciat postarea de blog a lui Ioan Muntean Ioan Muntean - Respir în Cronopediada grup
Acum 9 ore
ELENA AGIU-NEACSU a răspuns la discuția ELENA AGIU-NEACSU 4067. rime: zi / dăruită
Acum 19 ore
Ioan Muntean – Respir (2) prin Cronopedia
Acum 20 ore
Ioan Muntean a postat o postare pe blog în Cronopediada grup
Acum 20 ore
Mai Mult…
-->