categorii forum

Revista Cronos nr. 1 (34), ianuarie-februarie-martie 2017. Revista Cronos - izvor de cultură, peniţa de aur - revistă de cultură, fondată la Constanța, martie 2013, Anul IV, serie nouă. ISSN 2286 – 1963. ISSN-L 2286 – 1963.

Trebuie să fii membru al Cronopedia ​​pentru a adăuga comentarii!

Înscrieți-vă Cronopedia

Voturi 0
Trimiteți-mi un e-mail când oamenii răspund –

Răspunsuri

  • Felicitări autorilor și realizatorilor!

  • Am primit şi eu coletul cu revistele, mulţumesc frumos!

  • ... ei revista a fost trimisă către destinatari... am primit doar 4 confirmări...

    • am primit inclusiv cadoul multumesc

  • Tuturor, sincere felicitari!

  • Azi am expediat plicurile cu revistele comandate! Şi surpriză! Toţi cei care au făcut abonamente sau au comandat revista Cronos nr. 32 au primit în dar de la dl. Roman T. Florin volumul I din antologia ROMÂNIA ETERNA POVESTE!

    Comandând revistele noastre, în viitor vă vom oferi şi alte surprize!

  • au sosit revistele!

    5wwb7jf2f0sywjyzg.jpg

  • Mulţumim tuturor celor care ne-au felicitat, ne-au îmbrăţişat, ne-au împodobit cu note maxime şi flori... Dar... O revistă este revistă şi dacă e tipărită. Ori pentru a fi tipărită sunt necesare comenzi. Acest număr cu siguranţă va fi tipărit, dar pentru a putea tipări următoarele numere e nevoie ca exemplarele tipărite acum să fie "răscumpărate" prin comenzi de cel puţin 80%, altfel, cu toată frumuseţea realizărilor noastre vom sista tipăririle...

    Până în prezent avem confirmate 4 abonamente şi o comandă mai mare prin ramburs. Asta înseamnă 14 exemplare.... ar fi necesare încă vreo 28... Mă gândesc totuşi la autori în primul rând...

    • eu vreau sa cumpar 2exemplare  se poate?

      • se poate, aveţi detalii pe mesageria privată.

Acest răspuns a fost șters.

Topics by Tags

Monthly Archives

activităţi recente

Mai Mult…
-->