Amintiri de vis mă năpădesc
A fost o seară magică în doi
In care am uitat tristețile din noi
Să fim iar împreună, atâta îmi doresc
Glasul tău atât de îngeresc
Îl aud în fiecare zi de dimineață
Cănd mă trezesc cu zâmbetul pe față
După ce-n vis ţi-am spus că
Atâtea stări de spirit, atâtea idei, opinii,legi şi obiceiuri câte sunt în lumea asta,ne învaţă, ba chiar ne obligă, să le judecăm sănătos pe ale noastre,altfel rămănem cantonaţi în nişte şabloane pe care cu greu le mai putem rupe.Puţini dintre noi a
Comentarii
Oare am postat-o unde trebuie?
Mutaţi-o sub postarea cu regulamentul!
Vă mulțumesc.
Sănătate!