E noapte de groază
cerul e acoperit intens
norii radioactivi plutesc
se apropie ameninţător.
O ploaie acidă , criminală
se revarsă
chiar şi visele
devin un coşmar
de ce divinitatea ne pedepseşte ?
avem oare multe Karme de plătit ?
Ploaia se porneşte fără mi
Comentarii
Oare am postat-o unde trebuie?
Mutaţi-o sub postarea cu regulamentul!
Vă mulțumesc.
Sănătate!